شماره تماس : ۴۴۰۳۸۹۵۱-۰۲۱ | ۴۴۰۳۸۹۶۰-۰۲۱ | ۰۹۱۲۴۰۲۳۹۴۷

کاغذ دیواری کودک

اتخاب کاغذ دیواری کودک برای اتاق خواب

اگر چه این روز ها انتخاب کاغذ دیواری کودک با توجه به تنوع طرح های کاغذ دیواری و سلیقه و علایق کودکان گاهی به تصمیمی سخت تبدیل می شود.

اما با رعایت چندنکته ساده می توانید بین خواسته فرزندتان و طرحی که تا مدتها زیبا و جذاب بماند تعادل برقرار کنید.

کاغذ دیواری کودک

سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با طرح های کارتونی استفاده نکنید و اگر کودکتان به شخصیتی کارتونی علاقه دارد در هنگام انتخاب وسایل کوچک اتاقش مثل چراغ خواب یا کوسن از آن شخصیت استفاده کنید تا در مواردی که علاقه کودکتان تغییر کرد راحت تر بتوانید تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید .

کاغذ دیواری کودک

اگر مجبور شدید از کاغذ دیواری با طرح کارتونی استفاده کنید حتما از شخصیت های کارتونی که هیچ وقت قدیمی نمی شوند استفاده کنید. شخصیتی هایی مثل تام و جری یا میکی ماووس

بهترین کاغذ دیواری ها برای اتاق کودک کاغذ دیواری هایی با رنگ زمینه خنثی هستند چون راحت تر با وسایل اتاق هارمونی پیدا می کنند و شما هنگام تعویض وسایل اتاق کودکتان دغدغه کمتری دارید و از نظر اقتصادی هم هزینه کمتری صرف خواهید کرد .

کاغذ دیواری کودک

در هنگام انتخاب کاغذ دیواری گاهی ساختار شکنی کنید الزامی نیست که حتما رنگ آبی پسرانه باشد و رنگ صورتی برای دختران استفاده شود .

بهتر است به جای انتخاب یک رنگ واحد و تک از ترکیبی از چند رنگ استفاده کنید با این روش برای انتخاب و تغییر وسایل اتاق، کار شما ساده تر خواهد بود .

اگر اتاق فرزندتان ابعاد کوچکی دارد از کاغذ دیواری با طرح های پیوسته و شلوغ استفاده نکنید تا فضای اتاق نامنظم به نظر نرسد.

و آخرین نکته اینکه در هنگام انتخاب کاغذ دیواری اتاق فرزندتان حتما از طرح های ساده استفاده کنید تا حس ارامش و شادابی توام را در محیط داشته باشید .

کاغذ دیواری کودک

 

۱۳۹۶-۶-۹ ۱۲:۱۱:۳۶ +۰۰:۰۰

Leave A Comment

هفده + 8 =