شماره تماس : ۴۴۰۳۸۹۵۱-۰۲۱ | ۴۴۰۳۸۹۶۰-۰۲۱ | ۰۹۱۲۴۰۲۳۹۴۷

کاغذ دیواری و پوستر دیواری کافی شاپ

کاغذ دیواری و پوستر دیواری کافی شاپ

معمولا کاغذ دیواری و پوستر دیواری کافی شاپ از عکس های دانه های قهوه و استکان پشت و رو شده برای فال گرفتن استفاده می کنند. همچنین از عکس های شهر های ایتالیا و فرانسه هم زیاد استفاده می شود. بعضی هم علاقه به عکس ها و کاغذ دیواری های سیاه و سفید دارند. بعضی هم از یک کاغذ دیواری ساده استفاده می کنند و روی آن قاب عکس از بازیگران معروف دنیا به دیوار می زنند.

کاغذ دیواری کرم ، قهوه ای ، مشکی زیاد توی این فضا ها استفاده می شود. از کاغذ دیواری های راه راه هم کم و بیش استفاده می شود.

یکی از جدیدترین کاغذ دیواری هایی که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ دیواری شب نما هست که در تاریکی از خود نور آبی ساطع می کند. که بسیار برای فضای کافی شاپ مناسب است و کافی شاپ شما را مدرن و شیک می کند.

کاغذ دیواری و پوستر دیواری کافی شاپ نیز اگر سه بعدی باشد جلوه خاصی به فضا می دهد. همچنین می شود از عکس هنرمندان در ابعاد بزرگ بر روی دیوار استفاده کرد.

فقط به این نکته توجه داشته باشید که حتما کاغذ دیواری کافی شاپ را قابل شستشو خریداری نمایید.

شما بینهایت ایده برای کافه خود می توانید بدهید. مهم اینه که در نهایت بتوانید دیوار ها ، میز و صندلی ، نور و وسایل دکوری داخل کافی شاپ را با هم هماهنگ کنید.

ما چند نمونه از جدیدترین کاغذ دیواری و پوستر دیواری کافی شاپ را برایتان آماده کردیم. همچنین اگه شما عکس خاصی تو ذهنتان هست یا دارید می توانید به ما بدهید تا آن را برایتان روی دیوار چاپ کنیم.

کفپوش کافی شاپ را هم که لمینت می کنند تا حس چوب به مشتری القا دهد.

 

کاغذ دیواری کافی شاپ

کاغذ دیواری کافی شاپ کاغذ دیواری کافی شاپ

کاغذ دیواری کافی شاپ کاغذ دیواری کافی شاپ کاغذ دیواری کافی شاپ

کاغذ دیواری کافی شاپ کاغذ دیواری کافی شاپ کاغذ دیواری کافی شاپ کاغذ دیواری کافی شاپ

 

۱۳۹۶-۶-۹ ۱۲:۱۰:۴۲ +۰۰:۰۰

Leave A Comment

پنج × 5 =