شماره تماس : ۴۴۰۳۸۹۵۱-۰۲۱ | ۴۴۰۳۸۹۶۰-۰۲۱ | ۰۹۱۲۴۰۲۳۹۴۷

کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب

کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب

معمولا کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب استفاده می کنند که فضا را شیک و مدرن جلوه دهند. رستوران هایی که غذای ایرانی سرو می کنند فضای دلباز و روشن به کار می برند و دیوار های خود را کاغذ دیواری کرم ، سفید استفاده می کنند.

رستوران های ایتالیایی و فرانسوی و به طور کلی فست فود ها برای شیک تر جلوه دادن ، فضا را تاریک می کنند که از کاغذ دیواری قهوه ای ، مشکی ، طوسی استفاده می کنند.

کاغذ دیواری رستوران های سنتی نیز معمولا از نقش های قدیمی استفاده می شود.

کف رستوران نیز لمینت قهوه ای روشن و تیره بیشتر مورد علاقه همه قرار می گیرد.

استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ و چوب این روزا طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نوع کاغذ دیواری را به راحتی میتوان به دیگر وسایل داخل رستوران هماهنگ کرد.

کاغذ دیواری کبابی بیشتر از گل های ریز و درشت یا راه راه استفاده می شود. برای کاغذ دیواری ساندویچی از طرحی ساده که روی آن قاب عکس های کوچک قرار می گیرد استفاده می شود.

استفاده از پوستر دیواری خوراکی ها در رستوران هم طرحی جدید است که هنوز خیلی مورد استفاده همه قرار نمی گیرد.

نکنه قابل توجه این است که در هنگام استفاده از کاغذ دیواری تیره نور پردازی داخل بسیار مهم است. با قرار دادن چند آباژور در گوشه های رستوران یا نور های مخفی سقف میتوان هم فضا را تاریک نگه داشت هم طرح های کاغذ دیواری را به مشتری نشان داد.

کاغذ دیواری و پوستر دیواری رستوران نیز اگر سه بعدی باشد جلوه خاصی به فضا می دهد. همچنین می شود از عکس هنرمندان در ابعاد بزرگ بر روی دیوار استفاده کرد.

حتما کاغذ دیواری رستوران را قابل شستشو خریداری نمایید.

شما بینهایت ایده برای رستوران خود می توانید بدهید. مهم اینه که در نهایت بتوانید دیوار ها ، میز و صندلی ، نور و وسایل دکوری داخل را با هم هماهنگ کنید.

ما چند نمونه از جدیدترین کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری رستوران را برایتان آماده کردیم. همچنین اگه شما طرح خاصی تو ذهنتان هست یا دارید می توانید به ما بدهید تا آن را برایتان روی دیوار اجرا کنیم.

 

کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب کاغذ دیواری رستوران سنگ و چوب

 

۱۳۹۶-۶-۹ ۱۲:۰۹:۲۰ +۰۰:۰۰

Leave A Comment

4 × 5 =